Знайти суму коренів рівнянь 5(x - 4) = 3x - 10 i 7(x +3) - 2(x - 5) = 8.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гребенюк Лина.
5(x - 4) = 3x - 10 i 7(x +3) - 2(x - 5) = 8
Розв'яжемо кожне рівняння окремо і знайдемо суму їх коренів:
1) 5(x - 4) = 3x - 10
5х - 20 = 3х - 10
5х - 3х = -10 + 20
2х = 10
х = 10/2
х = 5
2) 7(x +3) - 2(x - 5) = 8
7х + 21 - 2х + 10 = 8
7х - 2х = 8 - 10 - 21
5х = -23
х = -23/5
х = -4,6
Сума коренів: 5 + (-4,6) = 0,4
Отвечает Задачин Влад.

Ответ:

0,4

Пошаговое объяснение:

5(х - 4) = 3х - 10

5х - 20 = 3х - 10

5х - 3х = -10 + 20

2х = 10

х = 10 : 2

х = 5

7(х + 3) - 2(х - 5) = 8

7х + 21 - 2х + 10 = 8

5х + 31 = 8

5х = 8 - 31

5х = -23

х = -23 : 5

х = -4,6

5 + (-4,6) = 5 - 4,6 = 0,4