Как делается 14 умножить на 14


Ответы на вопрос

Отвечает Дегтярёва Алина.

Ответ:

14×14=196 это же очень легко.....................

Отвечает Добровольский Линар.

Ответ:196

Пошаговое объяснение:

сначала треба помножити 14 на 14 шоби це зробити просто треба додати 0 вийде 140 це зависить від числа потім треба 2 на 2 помножити шоби це зробити треба 14+14=28 і 28+28=56 і ми до  140 додаєм 56 виходить 140+56=196