У дитячому санаторії Сонечко на полудень видали 420 персиків, а в дитячому санаторії Зірочка-375. у

санаторії Сонечко було на 15 дітей більше, ніж у Зірочці. Скільки дітей було у кожному санаторії, якщо всім видали персиків порівну?

Ответы на вопрос

Отвечает Жаңбырбай Ануар.

1) 420 - 375 = 45 персиків

2) 45 : 15 = 3 персика на 1 ребёнка

3) 420 : 3 = 140 дітей у санаторії Сонечко

4) 375 : 3 = 125 дітей у санаторії Зірочка

Отвечает Цыплова Анна.

(420-375):15=3(П.)-ОТРИМАЛА КОЖНА ДИТИНА

420:3=140(Д.)-В САНАТОРІЇ СОНЕЧКО

375:3=125(Д.)-У САНАТОРІЇ ЗІРОЧКА