У саду 1200 фруктових дерев. 54% усіх дерев становлять яблуні. 25% усіх яблунь посадили школярі.

Скільки яблунь посадили школярі?

Ответы на вопрос

Отвечает Трасько Юля.

1200×0.54×0.25=162 дерева

Отвечает Клепач Николь.

1200 - 100%

  х    -  54%

х=\frac{1200*54}{100}

х=12*54=648 (шт) - яблунь посадили

648 - 100%

 х   -  25%

х=\frac{1}{4}*648

х=\frac{648}{4}

х=162 (шт) - яблунь посадили школярі

Відповідь: 162 яблуні посадили школярі