Відстань між двома містами 320 км.з них одночасно назустріч один одному.виїхали два автомобіля один

зі швидкістю 62.8 км /год а другий 59.4 км/год. якою буде відстань між ними через 3 годині?

Ответы на вопрос

Отвечает Козакова Мария.
"*" это умножить
62,8*3= 188.4
59,4*3=178.2
188.4+178.2= 366.6
366.6 км. - 320 км.= 46.6