әңгімедегі сөздердің 2/15-сі етістіктер, ал зат есімдегі одан 1/6-ге артық. Егер әңгімедегі 36 сөз

зат есім болса, әңгімеде: барлығы неше сөз бар? неше сөз етістік?

Ответы на вопрос

Отвечает Кричфалушій Віталіна.

2/15+1/6=3/10

36:3/10=120

барлығы 120 сөз

120:2/15=16

Жауабы: 16 етістік