4сынып 136бет математика 2тапсырма пожалуйста помогите срочно



Ответы на вопрос

Отвечает Дорошенко Ангеліна.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

9 мин 6 с = 9*60+6= 540+6=546 с

5 таул 17 сагат= 5*24+17=147 сагат

4 мин 12 с= 60*4+12= 252

2 сагат 45 мин= 2*60+45= 165минут

1 жыл 6 ай = 1*12+6 = 18 ай

1 гасыр 24 ай= 100+2=102 жыл