Знайти суму 6 перших членів арифметичної прогресії: 9 ;12 ;15


Ответы на вопрос

Отвечает Антонюк Марина.

Ответ: 99

Пошаговое объяснение:

a1=9,  d=12-9=3  S(6)=2a1+5d/ 2 *6=2*9+5*3 /2 *6=(18+15)*3=99