Основа рівнобедреного тупокутного трикутника дорівнює 24 сантиметри, радіус кола, описаного навколо

нього, — 13 см знайдіть бічну сторону трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Трунцова Настёна.
За теоремою синусів 2R=a/sinA⇒sinA=24/26; cosA=-√1-(24/26)^2=-10/26
Нехай невідома бічна сторона =x
За теоремою косинусів 24^2=x^2+x^2-2*x*x*cosA; 576=2*x^2+2*x^2*10/26;
x=4√13