з одного міста до іншого виїхав автобус швидкість 60 км/год легковий автомобіль виїхав через 2 год

з якою швидкістю їде авто якщо через 3 год він наздогнав автобус?план розвязання пажалуста даю 20 балав

Ответы на вопрос

Отвечает Брянская Алина.
60х5=300 км проїхав автобус
300:3=100 км на годину їде авто
план
1. знаходимо шлях який прохав автобус за 5 год(2+3)
2визначаємо швидкість авто 
Отвечает Стаховский Сергей.
3*x=60*(2+3)
3x=300
x=300/3
x=100 км в час