Cадівник зібрав 2 т 1 ц фруктів. З них п'ята частини - вишні, решта - черешні. На скільки більше

черешні,ніж вишні, зібрав садівник?

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.
1)  2 т 1 ц = 21 ц
2)  1/5 * 21 =  4,2 (ц) - вишня
3)  21 - 4,2 = 16,8 (ц) - черешня
4) 16,8 - 4,2 = 12,6 (ц) -  більше черешні,ніж вишні

Відповідь: на 12,6 ц