З 32 га зібрали по 27 ц пшениці, а з 4 га - по 36 ц. Знайти середню врожайність пшениці на цих

ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Разживина Кристина.

27*32=864 ц с 32 га

36*4=144ц с 4 га

32+4=36 га

864+144ц=1008ц

1008ц/36га=28га- средняя урожайность

 

 

 

 

 

 

 

 

Отвечает Кукушкин Слава.

27*32=864 кг зібрали з 1 ділянки                                  

36*4=144 кг зібрали з 2 ділянки

864+144=1008 всього зібрали

32+4=36 всього га

1008:36=28 кг

Відповідь:середня врожайність пшениці на цих двох ділянках 28 кг з одного га.