Помогите решить задачу: Одночасно з двох міст відстань між якими дорівнює 261 км назустріч один

одному виїхали два автомобілі і зустрілись через 1.8 год.знайти швидкість кожного автомобіля якщо швидкість першого на 5 км/год більша,ніж швидкість другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Добыш Мария.
Нехай х (км/год.)  - швидкість першого,тоді швидкість другого - (х-5) км/год.
Швидкість зближення = 251/1,8 = 145 км/год.
Маємо рівняння:
х+х-5 = 145
х = 75 - швидкість першого.
1)  75 - 5 = 70 (км./год.) - швидкість другого.
Відповідь: 75;70.