До магазину привезли 120 пакетів борошна та 180пакетів цукру загальною масою 600кг. Скільки

привезли цукру та борошна окремо, якщо маса пакетів однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Кочетков Данил.

Ответ:

Борошна привезли 240 кг.

Цукру привезли 360 кг.

Пошаговое объяснение:

Вага одного пакету: 600 / (180+120) = 600 / 300 = 2 кг.

Борошна привезли: 120 * 2 = 240 кг.

Цукру привезли: 180 * 2 = 360 кг.