За три дні машина приїхала 1000 км. Скільки км приїхала машина щодня якщо за перші два дні вона

продала 604 км, а за другий і третій день 724 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Балабуха Анна.
1000-724=276км-за 1й день
604-276=328км-за 2й день
724-328=396км-за 3й день

Ответ: 276км, 328км, 396км.