Два робітники виготовили разом 62 деталі,причому перший виготовив на 4 менше.Скільки деталей

виготовив кожен з робітників?

Ответы на вопрос

Отвечает Богуцкий Владислав.

Перший робочий зробив на 4 деталі менше ніж другий, значить якщо другий робочий зробив Х деталей, а перший на 4 менше,значить перший зробив Х-4 деталей Значить. Х+(Х-4)=62 дет. Якщо вони зробили деталі разом.

х+х-4=62

2х=58

х=29 дет

Перший робітник зробив х-4 д

тобто

х-4=29-4=25

А другий х тобто 29 дет.