периметр трикутника 58см сума довжин першої і другої сторони 43см а сума довжин другої і третьої 40

знайти довжину кожної сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Вика.
1-?—| 43. —|
2-?—|. |. 58
3-?|. 40. —|
58-40=18см–1 сторона
58-43=15см-3 сторона
18+15=33см- 1 i 3 сторони
58-33=25cм - 2 сторона