СРОЧНО!!!СРОЧНО!!! ДОПОМОЖІТЬ будь ласка. Вантажність автомобіля дорівнює 5 тонн. Яку найменшу

кількість рейсів повинен зробити, щоб перевезти 32тонни зерна.

Ответы на вопрос

Отвечает Шараев Артемий.
32/5= 6 2/5 ≈7 (рейсів) - повинен зробити автомобіль
Отвечает Лазоренко Катя.

Ответ:

7 рейсів

Пошаговое объяснение:

Якщо 6 рейсів, то це мало так як 6*5=30, а нам потрібно 35, 7 - підходить, так як 7*5=35