Різниця двох чисел дорівнює 150 ,а їх частка дорівнює 4 Знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Загайнова Карина.
X-y =150
x\y=4
x=4y
4y-y=150
3y=150
y=50
x=4*50=200