У першій залі кафетерію обідало 36 осіб, а в другій -  на 12 осіб меньше. Скільки осіб обідало

в обох залах разом. рішкння

Ответы на вопрос

Отвечает Лохман Кирилл.
1)36-12=24(ос)обідало у 1 кафеторії
2)36+12=48(ос)було у 2 кафеторіях