Знайдіть усі цілі значення а, при яких корінь рівняння 2ax = – 20 є цілим числом.


Ответы на вопрос

Отвечает Ягодка Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2ax = – 20

2ax = – 20

х=-20/2a=-10/a

f={-10;-5;-2;-1;1;2;5;10}