НОМЕР 111.Жұмысшылар 3 күнде ені 10 м көпірдің 360 метрін жасап бітірді. Олар 8 күнде ені 12 м

көпірдің қандай ұзындығын жасап бітіреді?СРОЧНО КЕРЕК СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Сусуева Катя.

3/360=1/х
3х= 360
х=360÷3=120 бир кунде
8 ×120= 960 сегиз кунде