Одну із сторін прямокутника збільшили на 20%, а другу зменшили на 20%. Як і на скільки відсотків

змінилась площа прямокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Барабан Никита.

сторони прямокутника а и б

площа  а*б

1,2а збільшена сторона  

0,8б зменшена

площа нового прямокутника= 1,2*0,8аб=0,96 аб

Площа зменшилася на  (1-0,96)/1 *100%=4%