моторний човен плив 4 год проти течії і 2 год за течією, подолавши всього 82 км. Знайдіть швидкість

течії річки, якщо власна швидкість човна 15км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Варя.

Ответ:

Швидкість течії річки 4км/год

Пошаговое объяснение:

Запишемо у вигляді рівняння.

(15+х)*2+(15-х)*4=82

Відкриваеємо дужки

30+2х+60-4х-82=0

Скорочуємо

8-2х=0

2х=8

Х=4