марійка задумала 3 числа . Сума цих чисел дорівнює 7600.Сума першого і другого дорівнює 5849 .сума

першого і третього дорівнює 4935

Ответы на вопрос

Отвечает Калядин Леха.

1)7600-5849=1751 это 3 число

2)7600-4935=2665 это 2 число

3)5849-2665=3184-это 1 число

4) 1751+2665=4416  

5)7600-4416=3184

ответ- она задумала число 3184