З однієї ділянки зібрали 35 кг моркви з іншої-37 кг .Усю мокву поклали в ящик по 8кг у кожний

.Скільки ящиків знадобилося Помигите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Багрий Ярослав.
1) 35+37=72(кг.)
2)72÷8=9(я)