Перше число - 183, а друге - у 3 рази більше. Знайти 1/6 від суми цих чисел.


Ответы на вопрос

Отвечает Александровна Светлана.

Ответ:


Пошаговое объяснение:



Отвечает Голохвастова Екатерина.
Якщо перше число - 183, то друге - 549, так як в у 3 рази більше за перше.
(183 + 549) \times  \frac{1}{6}  = 732 \times  \frac{1}{6}  = 122