(Бернуллі) менеджер по мікрокредитам банка з імовірністю 0,8 протягом місяця укладає - 10

договорів, а з імовірністю 0,2 - 9 договорів. Знайти ймовірність що протягом 3 місяців укладе не меньше 29 договорів

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопова Арина.

Ответ:

0,896

Пошаговое объяснение:

Знайдемо ймовірність того, що він укладе 30 договорів:

p1=1*0,8^3*0,2^0=0,512

Знайдемо ймовірність того, що він укладе 29 договорів:

p2=3*0,8^2*0,2^1=0,384

Знайдемо шукану ймовірність:

p=p1+p2=0,896