Чи може сума чотирьох послідовних натуральних чисел дорівнювати 2016?


Ответы на вопрос

Отвечает Итеш Айбол.
Нехай перше натуральне число х, тоді наступні числа х+1, х+2, х+3. За умовою задачі складаємо рівняння:
х+(х+1)+(х+2)+(х+3)=2016
х+х+1+х+2+х+3=2016
4х+6=2016
4х=2016-6
4х=2010
х=2010:4=502.5 - не натуральне
значить сума чотирьох послідовних натуральних чисел не може бути рівною 2016
відповідь: ні