маса 38 мішків пшениці на 16 ц більша ніж 18мішків жита всі мішки мали однакову масу скільки кг

жита і пшениці окремо

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.
38-18=20мешков пшеницы больше
16ц= 1600 кг
1600:20=80кг в одном мешке
38*80=3040 кг пшеницы
18*80=1440 кг жита