Кущ має 10 гілок. На кожній гілці є або 5 листків, або 2 листочки і одна квіточка. Яке із

запропонованих у відповідях чисел може бути кількістю листочків на кущі?

Ответы на вопрос

Отвечает Яскевич Софья.

Если на каждой ветке по 5 листиков то 10*5=50 всего

Или 9*5+2=47,8*5+2*2=44,и так далее проверяйте