Тік төртбұрыш пішінді алвңның ұзындығы 125 м,ауданы 105000м2.Осы алаңның периметрін есептеп шығар​


Ответы на вопрос

Отвечает Тарарина Дарья.

a=125см

S=105000м^2

в=S÷a

в=105000÷125=840см

P=(а+в)×2

Р=(125+840)×2=1930см