Моторолер проїхав 80 км асфальтованою дорогою за 2 год, а 66 км ґрунтовою — за 3 год. ... На

скільки швидкість моторолера ґрунтовою дорогою була меншою від його швидкості асфальто­ ваною дорогою?

Ответы на вопрос

Отвечает Гуляев Алексей.
Скорость на асфальте
Va = Sa/ta = 80/2 = 40 км/ч
Скорость на грунте
Vg = 66/3 = 22 км/ч
На сколько меньше?
40 - 22 = 18 - на 18 км/ч меньше.- ОТВЕТ