Найдите нули и промежутки знакосталості функции y=x-4x^2


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лидия.

y=x-4x²

у=0,тоді  x-4x²=0,х(1-4х)=0,або х₁=0 та х₂=0.25.- нулі функції.

х(1-4х)>0,  х(х-0.25)<0

 ------------- 0--------------0.25---------------->x

      +                   -                           +

Для всіх х∈(-∞;0)∪(0.25;+∞) функція має додатні значення, для всіх х∈(0;0,25) функція має від'ємні значення-це проміжки знакосталості.