Периметр трикутника дорівнює 48 см. Довжина першої сторони трикутника дорівнює 24 дм. друга сторона

у 3 рази коротша. Обчисли довжину третьої сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Быкова Вика.
А-24дм
б-?,в 3 раза <,чем а
с-?дм
Р=48дм
Р=а+б+с
24÷3=8дм-сторона б
48-(24+8)=16дм-сторона с
ответ:третья сторона треугольника равна 16дм