Катер подолав за 2 год 98,36 км Який шлях подолав катер за другу годину, якщо за першу годину він

проплив 0,4 всього шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Лікар Надюша.

98,36÷40=b(те що вийде) це один відсоток від ста пройдених

100×b=увесь шлях

увесь шлях - 98,36 = те скільки подолав катер за 2 годині