Висота прямокутного паралелепіпеда дорівнює 16 сантиметрів,що становить 2/3 довжини і 40% ширини.

Знайти об'єм прямокутного паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Черепок Влад.
1)16*3:2=24см-длина.
2)16*100:40=40см-ширина.
3)24*40*16=1024 см3-объём.