Біля причалу стояли човни на 2 і 4 місця. Скільки було човнів кожного виду, якщо всіх човнів було

40, а місць у них — 128?

Ответы на вопрос

Отвечает Зверев Димок.

Ответ:

12 і 28

Пошаговое объяснение:

Нехай

х – 2-х містні лодки лодоки

у – 4-х містні лодоки

Система рівнянь:

х + у = 40

2х + 4у = 128

З першого рівняння визначимо х

Х=40-у

Підставимо у друге рівняння

2(40 - у) + 4у = 128

80 - 2у + 4у = 128

2у = 128 - 80

2у = 48

у = 28 – чотиримісні лодки

40 - 28 = 12 – двомісні лодки