Яке число треба пiдставити замисть а ,щоб коренем рiвняння :1)(x-7)+а=23 було число 9;2)(11+x)=101

=а було число 5 ?(и пояснить )  

Ответы на вопрос

Отвечает Свириденко Мария.
(9-7)+а=23 2+а=23 а=23-2 а=21 (11+5)-101=а а=101+16 а=117