Для кожної операції знайди і виконай обернену операцію склади і розвяжи рівняння х+387=813 б)

х-78=423 в)568+х=700 г)932-х=845

Ответы на вопрос

Отвечает Kakarov Damir.
а) х+387=813
х=813-387
х=426
б) х-78=423
х=423+78
х=501
в) 568+х=700
х=700-568
х=132
г) 932-х=845
-х=845-932
-х=-87
х=87