ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!Для табору пластунів треба придбати цукор з розрахунку 50г цукру на добу (на одну

особу). У таборі 4 курені на 28 місць кожен. Скільки кілограмових упаковок цукру знадобиться на 5 діб для всього табору?

Ответы на вопрос

Отвечает Биктимиров Матвей.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

4*28=112 чел

112*0,05=5,6кг на сутки

5,6*5=28 кг на 5 суток