на пошитт я шести однакових фарьухів швачка витрачає 12м тканини. Скляльки таких фарьухів можна

плшити з 18м тканини.

Ответы на вопрос

Отвечает Брыкова Валерия.
1)12÷6=2(м)-на 1 фартух;
2)18÷2=9(ф)-можна пошити.
Відповідь:9 таких фартухів можна пошити з 18 м тканини.