Знайдіть значеня функції y=-2x+8 що відповідає аргументу 3. Ребят помогите пожайлуста.


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Абдуллах.
Y = -2x + 8, x = 3
y = -2 * 3 +8
y = -6 + 8
y = 2