жолды жөндеу жұмысына 96 т ұсақталған тас жеткізу үшін жүк машинамен 12 рет немесе қуатты үлкен 6

км қатынау крек.Осы жумысты орындау үшін бұл машиналардың қатынасы жеткілікті?

Ответы на вопрос

Отвечает Юнусова Карина.

мен осылай ойлаймын

96:12=8 жүк машина

8+6=14.Бірақ осы жауап дұрыс болмауы мүмкін

Отвечает Егоров Артем.

Ответ:

Шарты; Ұсақталған тас 96т.

кішкентай жүк машинасы 12 рет

үлкен жүк машина 6рет қатынайды.

екеуі бірігіп неше рет қатынайды?

шешуі; 96/12=8т(кішкентай машинаның 1 рет әкелуі.)

96/6=16т (үлкен машинаның 1рет әкелуі)

16+8=24т (екеуі бірігіп әкеледі).

96/24=4

жауабы:екеуі бірігіп 4 рет қатынағанда 96т. уақ тасты әкеледі.

Пошаговое объяснение: