У двох кімнатах було 38 учнів. Коли з першої кімнати вийшло 12 учнів, а з другої - 18 учнів, то в

цих кімнатах залишилось порівну учнів. Скільки учнів було у другій кімнаті спочатку? Помогите....нужно условие и решение!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Константинова Анастасия.
Пусть в одной комнате будет Х + 12,
тогда в другой Х + 18,
зная, что в обеих комнатах 38 человек, составим уравнение:
2Х + 30 = 38
2Х = 8
Х = 4
В одной комнате 4 + 12 = 16
в другой 4 + 18 = 22
Ответ: 16 и 22