У мішку було 50кг борошна.Набрали 3 пакети по 2кг і торбинку у 15кг.Скільки кг борошна залишилось в

мішку

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Ирай.

Ответ:

3×2=6 (кг) всього у пакетах

6+15=21 (кг) всього у пакетах і торбинці

50-21=29 (кг)

Відповідь: у мішку залишилось 29 кг борошна.