Довжина прямокутника паралелепипеда доривнюе 80 см .Його ширина становить 60%довжини и 40% висоти

.Обчислити обем цього паралелепипеда

Ответы на вопрос

Отвечает Чечин Петя.

Ответ:73 728 см3

Пошаговое объяснение:

1)80:100×60=48(см)-ширина;

2)48:100×40=19,2(см)-висота;

3)80×48×19,2=73 728(см3)