Іванко прочитав 7/10 книжки що становить 56 сторінок скільки всього сторінок у книжці


Ответы на вопрос

Отвечает Закураев Данил.

Пошаговое объяснение:

1 варіант  :

1) 56 : 7 = 8 ст. - 1 частина,

2) 8 * 10 =  80 ст. - всього у книжці,

2 варіант  (пропорцією):

7/10 кн.  ---  56 ст.,

всього  ---     х,

х = 56 : 7/10 = 56 * 10/7 = (сокращ. 56 и 7) = 8 * 10 = 80 ст. - всього у книжці