за три дні машини проїхала 983км. В перший і другий день-626км,а в другий день і третій -584 км.

скільки км. машина проїжджала в кожен з трьох днів???????

Ответы на вопрос

Отвечает Івасюк Саша.
983-626=357 км за третій день
584-357=227 км за другий день
626-227=399 км за перший день
============================