Із Харкова до Києва,відстань між якими 477км,вирушив автобус зі швидкістю 67км\год.Одночасно з

Києва до Харкова виїхав автомобіль.Через 3 год вони зустрілися.Знайди швидкісь автомобіля.Розв"яжіть задачу,та складіть обернену

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Диана.

2017-04-27T00:15:12+03:00

S - 477 km
V1 - 67 км/год
t1-3 год
S1-? км
t2- 3год
V2- ? км/год
1) 67х3=201 (км) проїхав автобус
2) 477-201= 276 (км) проїхав автомобіль
3) 276:3= 92 (км/год) швидкість